fbpx

Finansowanie

Tomasz Blachliński

EKSPERT FINANSOWY

finanse@bakowskinieruchomosci.pl

tel. 508 166 460

Chcesz wziąć kredyt na zakup nieruchomości? Nie wiesz, jaka oferta będzie dla Ciebie najlepsza? Pomożemy Ci!

Kredyt na zakup mieszkania od dewelopera lub z rynku wtórnego

Biuro Nieruchomości Bąkowski oferuje nie tylko pośrednictwo w przypadku zakupu lub sprzedaży nieruchomości, ale także obsługę kredytową. Dzięki współpracy z jedną z czołowych firm pośrednictwa finansowego w Polsce możemy zaoferować Ci doradztwo kredytowe. Specjaliści pomogą Ci w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości na wynajem, kredytu na zakup ziemi lub realizację innego celu. Nie musisz martwić się skomplikowanymi formalnościami. We wszystkim Ci pomożemy! Dlaczego warto nam zaufać?


Credipass, czyli rzetelna obsługa kredytowa

Credipass to firma, która wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu możemy zaoferować Ci rzetelne i profesjonalne pośrednictwo w doborze produktów finansowych. Zaproponowany przez nas kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z rynku wtórnego lub pierwotnego będzie dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dbamy o to, aby każdy klient otrzymał wsparcie finansowe szyte na miarę. Potwierdzeniem tych słów jest ponad 50 000 zadowolonych klientów. Dzięki nam możesz spełnić swoje marzenia o własnych czterech kątach. Od 2007 roku świadczymy najwyższej jakości usługi pośrednictwa finansowego.

Biuro Nieruchomości Bąkowski pomoże Ci znaleźć odpowiednią ofertę nieruchomości, a Credipass zaproponuje dopasowany kredyt hipoteczny na zakup mieszkania z rynku wtórnego lub pierwotnego, lokalu użytkowego, gruntu lub domu.


Wybierz swój kredyt na zakup nieruchomości z ekspertem!

Nasz ekspert – Tomasz Blachliński – ma aż 10-letnie doświadczenie w świadczeniu usług pośrednictwa kredytowego. Każde swoje działania popiera rzetelną wiedzę, co przekłada się na kompleksową pomoc w wyborze najlepszego kredytu hipotecznego. Do każdego klienta podchodzi  indywidualnie. Natomiast współpraca z wieloma bankami umożliwia przygotowanie spersonalizowanej oferty. Ekspert pomoże Ci znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki kredyt na zakup nieruchomości będzie najlepszy. Oprócz tego zapewni kompleksową obsługę i pomoc w całym procesie kredytowym od złożenia wniosku aż po otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej.


Jak uzyskać kredyt na zakup mieszkania lub innej nieruchomości?

Etapy działania:

1. Analiza potrzeb, przygotowanie dostępnych na rynku ofert i analiza porównawcza.

2. Wybór najkorzystniejszej oferty oraz pomoc w przygotowaniu wniosków do banku.

3. Złożenie wniosków w banku.

4. Wycena nieruchomości – współpraca z rzeczoznawcami nieruchomości.

5. Omówienie warunków decyzji kredytowej.

6. Podpisanie umowy kredytowej.

7. Wypłata środków.

8. Monitorowanie warunków po uruchomieniu kredytu.

Wyślij znajomemu


 
Call Now ButtonZadzwoń do doradcy