fbpx

O Nas

Kim jesteśmy?

Biuro Nieruchomości Bąkowski to młody i dynamiczny zespół, który tworzą ludzie z pasją. Nasza firma odnosi sukcesy w branży nieruchomości od blisko 10 lat. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc i podzielić się tym, co potrafimy robić najlepiej. Zawsze służymy dobrą radą i wsparciem. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy przygotowani na każdą sytuację. Nie boimy się wyzwań i jesteśmy gotowi na wszystko, co przyniesie kolejny dzień pracy. 

Profesjonalizm. Doświadczenie. Indywidualne podejście do klienta. Bezpieczeństwo. To słowa, które nie tylko definiują Biuro Nieruchomości Bąkowski, ale również są naszymi wartościami. 

Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z Biurem Nieruchomości Bąkowski, otrzymasz kompleksową obsługę i wsparcie profesjonalistów. Każdy, kto próbował sprzedać mieszkanie sam, wie, jak ważna jest wiedza, doświadczenie i umiejętności. Z nami nie stracisz swojego cennego czasu, a nawet możesz go zaoszczędzić!

Misja

Naszą misję jest spełnianie marzeń naszych klientów. Każdy chciałby w końcu znaleźć swoje miejsce na świecie. Agencja Nieruchomości Bąkowski powstała po to, aby pomóc Ci w poszukiwaniu czterech kątów dla Ciebie lub Twojej firmy. Nie boimy się powiedzieć, że jesteśmy gotowi na wszystko!

Oferta Biuro Nieruchomości Bąkowski również dla obcokrajowców

Na koniec chcielibyśmy krótko przedstawić naszą ofertę. Priorytetem Biura Nieruchomości Bąkowski jest zapewnienie bezpieczeństwa na każdym etapie sprzedaży lub zakupu nieruchomości. Oferujemy kompleksową obsługę od tworzenia ogłoszeń po podpisanie umowy i zarządzanie nieruchomościami. Specjalizujemy się również w obsłudze obcokrajowców. Nie musisz martwić się, że na drodze naszej owocnej współpracy stanie bariera językowa.

Nasi eksperci posiadają kompetencje, dzięki którym mogą zapewnić Ci profesjonalną i kompleksową obsługę bez względu na kraj pochodzenia.  Sprzedajesz? Kupujesz? Wynajmujesz? Pomożemy Ci w każdej sytuacji! Wypełnij formularz kontaktowy, a my oddzwonimy! Jeżeli wolisz od razu porozmawiać, zadzwoń do nas!

Wyślij znajomemu


 
Call Now ButtonZadzwoń do doradcy