fbpx

W naszej bazie znajdziesz atrakcyjne oferty sprzedaży nieruchomości. Jeżeli chcesz wyselekcjonować spośród nich wyłącznie te ogłoszenia, które spełniają Twoje kryteria, wystarczy wprowadzić odpowiednie filtry. Jak to działa i co dokładnie znajdziesz w naszej bazie? 

Sprzedaż nieruchomości, czyli?

Nasza agencja pomaga spotkać się osobom, które chcą sprzedać nieruchomość z potencjalnymi kupcami. Dzięki temu masz szansę na skuteczną, bezpieczną i przede wszystkim uczciwą transakcję. Wsparcie specjalistów okazuje się bezcenne na każdym etapie procesu sprzedaży nieruchomości. Na naszej stronie znajdziesz formularz kontaktowy, w którym możesz uwzględnić informacje na temat swoich oczekiwań i potrzeb. Następnie my poszukamy nieruchomości na sprzedaż, która spełni Twoje oczekiwania. Dzięki bazie kupujących i doświadczeniu naszych doradców możemy pomóc Ci również w znalezieniu kupca. 

Jeżeli nie czujesz się pewnie w świecie nieruchomości, warto zaufać specjalistom. Naszą firmę tworzą eksperci, którzy posiadają wiedzę niezbędną podczas realizacji bezpiecznej transakcji. Co dokładnie możemy Ci zaoferować?

 

Oferta sprzedaży nieruchomości – kompleksowa usługa szyta na miarę Twoich potrzeb

Sprzedaż nieruchomości wiąże się nierzadko ze skomplikowanym procesem, który można podzielić na kilka etapów. Pierwszy z nich to przede wszystkim stworzenie odpowiedniej oferty. Ogłoszenia sprzedaży nieruchomości powinny zawierać wszystkie informacje odzwierciedlające faktyczny stan budynku czy działki. Dodatkowo musimy zadbać również o zdjęcia. Jeżeli chcesz utrzymać najwyższe standardy jakości, możesz skorzystać z pomocy naszych specjalistów. Oprócz opracowania oferty sprzedaży nieruchomości zajmiemy się udostępnianiem jej na różnych platformach

Jeżeli oferta sprzedaży nieruchomości widnieje na różnych stronach, rozpoczyna się proces szukania kupca. W tym momencie pojawiają się eksperci, którzy służą pomocą obu stronom transakcji. Kupujący mogą liczyć na wsparcie w poszukiwaniach nieruchomości, sprzedającym natomiast pomożemy odnaleźć właściwego kupca. Kiedy dopasujemy ofertę sprzedaży do zainteresowanego kupnem, przechodzimy do negocjacji warunków. Następnie zadbamy o prawidłowo sporządzoną umowę w kancelarii prawnej i bezpieczną finalizację transakcji.

 

Jakie oferty sprzedaży nieruchomości znajdziesz w naszej bazie?

Kiedy przejdziesz do zakładki Sprzedaż nieruchomości, otrzymasz dostęp do filtrów. Po wprowadzeniu swoich kryteriów otrzymasz jedynie te oferty, które naprawdę mogą Cię zainteresować. Określasz cenę, powierzchnię, typ nieruchomości oraz lokalizację. Wśród ofert sprzedaży znajdziesz:

  • Domy jednorodzinne,
  • Mieszkania,
  • Działki budowlane, rolne i inwestycyjne.
 

Chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na sprzedaż nieruchomości komercyjnych. Są to nieruchomości niemieszkalne, przeznaczone na działalność gospodarczą. Wśród nich znajdują się: hale, magazyny, sklepy czy też lokale przeznaczone na biura. Jeżeli interesuje Cię taka oferta, jesteśmy otwarci na współpracę!

Sprzedaż nieruchomości Katowice i okolice

Liczba ofert:

29
Zaznacz obszar
Usuń zaznaczenie
420 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Chorzów Batory Długa
Mieszkanie · Sprzedaż
1 000 PLN
Mieszkanie Wynajem Zabrze Centrum Południe Józefa Chojnickiego
Mieszkanie · Wynajem
295 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Chorzów Centrum Księcia Władysława Opolskiego
Mieszkanie · Sprzedaż
1 800 PLN
Mieszkanie Wynajem Katowice Śródmieście Stefana Batorego
Mieszkanie · Wynajem
569 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Warszawa Ochota Kaliska
Mieszkanie · Sprzedaż
340 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Siemianowice Śląskie Bytków
Mieszkanie · Sprzedaż
939 500 PLN
Działka Sprzedaż Majdy
Działka · Sprzedaż
349 900 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Katowice Śródmieście ks. bp. Józefa Gawliny
Mieszkanie · Sprzedaż
379 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż Katowice Ligota Wodospady
Mieszkanie · Sprzedaż
Call Now ButtonZadzwoń do doradcy